категорії: афіша події

Трипільське коло 2013

Початок: 27.06.2013
Закінчення: 30.06.2013
Місце: Ржищів
Адреса: Ржищів
Предмет події: фестиваль Кількість відвідувачів: 0

27-30 червня традиційно на Дніпровських кручах в м. Ржищеві Київської області Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло» вшосте відчинить свої ворота для учасників і відвідувачів. Протягом 2013 року Україна відзначає важливу для нашої держави дату – 120-ти річчя з часу відкриття Вікентієм Хвойкою Трипільської культури. Це подія світового значення, отже річниці буде приділена максимальна увага під час підготовки та проведення фестивалю. Цьогорічна тематика заходу, обернувшись по колу, виходить на новий рівень і одночасно повертається до стихії Вода.

Колективи з Польщі, Росії, Білорусії, Естонії, Казахстану, Мордовії  та України влаштують неймовірний вихор музики, танцю та співу на чотирьох сценах фестивалю. Вони запропонують слухачам різноманітні музичні стилі та жанри, нададуть шанс перейнятися національною культурою країн, які вони представляють, відкрити для кожного нове звучання древніх мелодій,  насолодитись невимушеним спілкуванням та знайти нових друзів, адже музика – це універсальна мова, яка не потребує перекладу.

 

Велика сцена – головний музичний майданчик фестивалю. Саме на ній можна буде послухати і побачити захоплюючі виступи гуртів АтмАсфера, ДримбаДаДзига, ДеРуни, Млада, PAWA, HAWOK, OYME, Ягода Гало та інших. Всього на великій сцені для вас гратимуть 13 колективів з 7 країн Європи та Азії.

Мала сцена фестивалю презентує молоді колективи, які захоплені етнікою, джазом та роком і поєднують це у своїй творчості. Конкурсний відбір відбувався за підтримки Хвилі української музики «Молоде радіо». З понад 100 заявок на виступ обрано близько 30 гуртів, які подарують свіжий музичний подих слухачам і отримають гарну нагоду розширити коло своїх шанувальників.

Сцена Archaic Trance Fest  вже вдруге об’єднає на своєму майданчику всіх кому до вподоби автентичні ритми далеких часів. Древніми голосами зазвучать архаїчні варгани та діджиріду, відіб’ються у серцях кожного первісні барабанні ритми. Музичний спадок пращурів та свіже сприйняття нащадків зіллються в єдиному пориві музики і танцю.

Продовжуючи традиції виступів мандруючих музикантів, менестрелів та скоморох, організатори фестивалю влаштували вільну сцену для невідомих широкому загалу виконавців. Кожен бажаючий музикант зможе виступити на майданчику Street Music Fest перед дружньою публікою продемонструвавши своє вміння та отримавши колосальне задоволення від взаємообміну позитивною творчою енергією.

подробиці на http://www.tkfest.com

 
Я був там